Naše kurzy a workshopy

Kam za kurzem?

Kurzy probíhají v Praze nebo nedaleko Prahy v Letech u Dobřichovic v pohybovém centru Elišky Lechnerové Pohnislety. Případně za vámi rádi přijedeme do vaší firmy, sportovního klubu apod.
4hodinový kurz

Terapie jizev

Má je většina z nás, jizvy po operacích nebo úrazech. Vzdáleně tušíme, že je třeba jim věnovat pozornost i jinak než jen z kosmetického hlediska. Jizva má vliv na celé naše tělo.

Narušuje a mění pohyb, ovlivňuje tok tekutin, nervové řízení a cévní zásobení. Tímto způsobem ovlivňuje i vzdálené struktury. Může nám bránit dostat se zpět do formy, znesnadňuje otěhotnění, působí na naší psychiku, a mnoho dalšího.

Když s jizvou pracujete změkne, přestane „slepovat“ struktury, které se po sobě přirozeně hýbou, nebrzdí pohyb tekutin. Zlepší se celková vitalita, vzhled jizvy a vliv na vzdálené struktury těla bude minimální nebo žádný.

Přibližně 4hodinový kurz pro maximálně 12 účastníků zahrnuje teoretickou a praktickou část. Kurzy jsou pořádány v Letech u Dobřichovic a Praze. Po domluvě lze kurz připravit i pro vaše pracoviště.

Pro přihlášení na nejbližší kurz a více informací využijte následující odkaz:

Kontaktní formulář

Máte dotazy? Nenašli jste správný kurz nebo termín? Neváhejte a kontaktujte mě.
Jméno  E-mail Zpráva Odeslat

Kontakt

Mgr. Hana Bláhová

Letovská 306, 25229 Lety   

+420605313773

kurzyfyzio@gmail.com