Kdo jsme?

Jsme tým fyzioterapeutů - lektorů


Co máme společného?

V oboru fyzioterapie působíme a praktikujeme více než dvacet let. Neustále se vzděláváme a prezentujeme. Snažíme se uvažovat v psychosociálních souvislostech. Baví nás vzdělávat studenty i veřejnost.

Mgr. Hana Bláhová

Proč jsem se rozhodla vzdělávat veřejnost v oblasti fyzioterapie?

Některé problémy pacientů jsou jedinečné a jejich řešení často složitá a dlouhodobá. Některá trápení se ale v praxi objevují každý den. Stále stejná a dokola. Přestože je řešení často tak jednoduché.. Kdyby to jen věděli dřív! Uvolnit jizvu, ovlivnit otoky po operacích, použít jednoduše TAPE, poslouchat tělo a vyhovět mu dřív než se ozve bolestí. Naučím Vás jednoduché principy, kterými budete schopni ulevit sobě, svým blízkým či klientům.

Můžete se o mně dozvědět i víc..

Co se Petře líbí na Hance:

Je inspirující přístupem k životu, k lidem, je rychlá, kreativní, nebojí se nových věcí a výzev.

Co se Katce líbí na Hance:

kreativní, akční, upřímná, má nápady, které umí uskutečnit, nebojí se nové věci vyzkoušet a nadchnout pro to lidi, dělá věci naplno.


Mgr. Petra Garbová, Ph.D.

Co mě vedlo k tomu, že chci vzdělávat veřejnost v oblasti fyzioterapie?

V rámci své práce se setkávám s různými lidmi a jejich různými obtížemi, bolestmi a tělesným nepohodlím, které prožívají. Často při setkání s nimi přemýšlím, co je základní znalost o těle/pohybu a co už je moje profese. Kde se nachází ta hranice? Domnívám se, že stejně jako se učíme ve škole psát a počítat, tak bychom měli mít alespoň základní informace o našem těle, pozicích a povědomí o pohybu. Ráda vám je vysvětlím a naučím vás je.

Možná se o mně chcete dozvědět ještě více..

Co se Katce líbí na Petře:

je chytrá, zodpovědná, dělá věci velmi pečlivě a do hloubky, vždy připravená, umí dotáhnout věci do konce, naslouchat, empatická.

Co se Hance líbí na Petře:

Je přemýšlivá, má velký psychosomatický přesah. Všechno co si pro vás na kurzech připraví bude velmi dobře promyšlené a prověřené zkušenostmi.

Mgr. Kateřina Fichtnerová

životopis připravujeme...., ale na Katce se nám toho spoustu líbí už teď:

Co se Petře líbí na Katce:

Je klidná, rozvážná, chytrá a má pozitivní přístup k životu.

Co se Hance líbí na Katce:

Dokáže se velmi dobře přizpůsobit pacientům i posluchačům. Umí být jemná i rázná, ale vždy je usměvavá. Rozhodně se s ní na kurzech nebude nudit.


Spolupracují s námi


Bc. Richard Vaľa

lektor, fyzioterapeut
studoval na UNIPO v Prešově. Kromě lektorské činnosti pracuje hlavně jako fyzioterapeut a to převážně s funkčními poruchami podle přístupu Clary Lewitové, využívá také prvky myofasciální integrace. Má holistický přístup.

Kontaktní formulář

Máte dotazy? Nenašli jste E-book? Neváhejte a kontaktujte mě.
Jméno E-mail Zpráva Odeslat

Kontakt

Mgr. Hana Bláhová

Letovská 306, 25229 Lety   

+420605313773

kurzyfyzio@gmail.com