Naše kurzy

Fyzioterapie nemusí být věda. Řekneme Vám jak na to.

Zkuste si pomoct sami v bolestech, po operacích, v mateřství, v péči o dítě, naučte se cítit potřeby vlastního těla. Udělejte malý krůček, zažijete velké změny. Povedeme Vás...

Kurzy a semináře momentálně nemohou probíhat. Začneme hned, jak to bude možné. Chcete-li být informováni o kurzech jako první, napište nám.

Kam za kurzem

Kurzy probíhají v Praze nebo nedaleko Prahy v Letech u Dobřichovic v úžasném pohybovém centru Elišky Lechnerové Pohnislety.  Případně za vámi rádi přijedeme do vaší firmy, nebo sportovního klubu. 
Praktický seminář

Jak pečovat o jizvy v oblasti břicha

Čeká vás plánovaný císařský řez nebo jiná operace v oblasti břicha? Porodila jste císařským řezem? Využijte praktický seminář, kde vás seznámíme se základy práce s jizvou, s lokálními technikami i s celostními postupy.

Přibližně 2,5tihodinový praktický seminář pro maximálně 12 účastníků zahrnuje teoretickou a praktickou část pro práci s jizvou a to i v kontextu s celostními postupy. Kurzy jsou organizovány v Dobřichovicích a Praze. Po domluvě lze kurz připravit i pro vaše pracoviště.

Pro přihlášení na seminář využijte následující odkazy:

Kurz pro veřejnost

TAPE pro laiky

Naučíte se používat TAPE jednoduchým způsobem a bez obav v nejčastějších případech pro vlastní potřebu, pro vaše nejbližší, děti i dospělé, na tréninku, ve škole... Např. při bolestech zad a kloubů, pro zlepšení držení těla, po úrazech, pro ošetření otoků, jizev apod.

Přibližně 6tihodinový kurz pro maximálně 12 účastníků zahrnuje teoretickou a praktickou část na bezpečné použití TAPEu jednoduchou ale účinnou technikou. Kurzy jsou pořádány v Dobřichovicích a Praze. Po domluvě lze kurz připravit i pro vaše pracoviště.

Momentálně nemáme žádný volný termín kurzu. Pokud chcete být informováni o příštím kurzu, využijte následující odkaz a napište nám.

Kurz pro veřejnost

O jizvách a lymfě

Jizvy a otoky dokážou nečekaně potrápit. Po úrazech a operacích komplikují hojení a mohou způsobovat obtíže i po týdnech, měsících a letech. Naučte se základy práce s jizvou a lymfou, pomůžete sobě i svým blízkým.

Přibližně 6tihodinový kurz pro maximálně 12 účastníků zahrnuje teoretickou a praktickou část na ovlivnění jizev a optimálního toku lymfy. Kurzy jsou pořádány v Dobřichovicích a Praze. Po domluvě lze kurz připravit i pro vaše pracoviště.

Momentálně nemáme žádný volný termín kurzu. Pokud chcete být informováni o příštím kurzu, využijte následující odkaz a napište nám.

Kurz pro veřejnost

Orgány v nejlepší kondici

Nejen svaly a klouby potřebují správný pohyb a ergonomická doporučení. Naučte se jak pomoci vnitřním orgánům k jejich nejlepší funkci, jak podpořit tělo při chronických onemocněních a dalších mnohdy civilizačních problémech např. refluxu, zácpě, hemeroidech, bolestivé menstruaci apod..

Přibližně 6ti hodinový kurz pro vás právě připravujeme. Zajímá vás? Napište nám!

Kurz pro veřejnost

TAPE pro pokročilé laiky

Zvládli jste úvodní kurz? Baví Vás používat TAPE? Chcete zvládnout další techniky, získat větší jistotu a inspiraci?

Přibližně 6ti hodinový kurz pro maximálně 12 účastníků je určen pro absolventy kurzu TAPE pro laiky. Je částečně vedený podle individuálního zájmu účastníků. Kurzy jsou pořádány v Dobřichovicích a Praze. Po domluvě lze kurz připravit i pro vaše pracoviště.

Momentálně nemáme žádný volný termín kurzu. Pokud chcete být informováni o příštím kurzu, využijte následující odkaz a napište nám.

Kurzy na míru

Fit v práci

Kurzy individuálně vedené pro váš pracovní tým na vašem konkrétním pracovišti. Díky drobným změnám a nápadům můžete až nečekaně podpořit svou kondici, vylepšit funkci nejen pohybového aparátu ale i orgánů, zamezit vzniku mnohých civilizačních obtíží, zkrátka zlepšit zdraví a náladu v týmu.

Kurz vedený přímo na míru vašemu pracovišti. Kontaktujte nás a domluvíme formu, která by vám nejlépe vyhovovala.

Kurzy na míru

Poradenství pro sportovní týmy

Potřebujete se poradit ohledně kompenzačních cvičení které používáte při tréninku? Potřebujete konzultaci fyzioterapeuta pro své svěřence? Chcete svým svěřenců nabídnout něco navíc? Opakují se vám často podobná zranění?  

Kurz vedený přímo na míru vašemu zaměření, sportu, týmu. Kontaktujte nás a domluvíme formu, která by vám nejlépe vyhovovala.

Kontaktní formulář

Máte dotazy? Nenašli jste správný kurz nebo termín? Neváhejte a kontaktujte mě.
Jméno  E-mail Zpráva Odeslat

Kontakt

Mgr. Hana Bláhová

Letovská 306, 25229 Lety   

+420605313773

kurzyfyzio@gmail.com