Naše kurzy a workshopy

Kam za kurzem?

Kurzy probíhají v Praze nebo nedaleko Prahy v Letech u Dobřichovic v pohybovém centru Elišky Lechnerové Pohnislety. Případně za vámi rádi přijedeme do vaší firmy, sportovního klubu apod.
4hodinový Kurz

Volně dýchej

Nádech výdech - naučíme vás naplno využít potenciál dechu z pohledu fyzioterapeuta nejen z hlediska pohybu, ale také se dotkneme možností ovládání vegetativního (autonomního) nervového systému.

Přibližně 4hodinový kurz pro maximálně 12 účastníků zahrnuje krátkou teoretickou a podstatně delší praktickou část, ve které se maximálně snažíme vyjít vstříc vašim individuálním přáním a potřebám.

Kurz je přesně pro vás pokud:

  • Slyšeli jste od fyzioterapeutů a trenérů, že: „špatně dýcháte“... dýcháte příliš nahoru...příliš do břicha...nerozvíjí se vám při nádechu hrudník do stran...dýcháte při cvičení úplně opačně...a k tomu jste dostali různá dechová cvičení a možná ani nevíte přesně proč a už vůbec nevíte, co to je to "správné dýchání" natož správné dýchání při cvičení..

  • Vyčerpává vás nošení respirátoru - cítíte se unaveni, bolí vás hlava, krk, šíje, záda? Nevíte jak ho kompenzovat?

  • Jste po respirační nemoci, trápí vás žaludeční reflux nebo jiné trávicí problémy, absolvovali jste operaci hrudníku nebo břicha, nebo po těhotenství nevíte přesně jak se nadechnout do plných plic?

  • Hledáte možnosti jak využít pro sebe nebo své klienty dechová cvičení proti stresu, správné dýchání při cvičení břicha, při józe, protahování, atd.? Zajímá vás, jak dechem vstoupit do říše vlastního světa, ovlivnit vegetativní funkce, využít ho při relaxačních a meditačních technikách


Kontaktní formulář

Máte dotazy? Nenašli jste správný kurz nebo termín? Neváhejte a kontaktujte mě.
Jméno  E-mail Zpráva Odeslat

Kontakt

Mgr. Hana Bláhová

Letovská 306, 25229 Lety   

+420605313773

kurzyfyzio@gmail.com